Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat
Consimtamant informat general a investigatiilor si tratamentului medical si procedurilor terapeutice
- Număr anunț
- DA20903254
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 17:28
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 17:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050 RON
din 2.130 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.