Ofertă acceptată
Cumpărare directă
colorant may grundwal si giemsa
- Număr anunț
- DA20901881
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,80 RON
- Valoare atribuită
- 325,80 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 14:51
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
325,80 RON
din 325,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro