Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE DE CURATENIE SI INTRETINERE

Număr anunț
DA20893924
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
DULOIU A ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 26561007)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.926,42 RON
Valoare atribuită
8.926,42 RON
Data publicării
23.07.2018 16:00
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.926,42 RON

din 8.926,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.