Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii itp autovechicule speciale, microbuze,trasport marfa si tractor rutier<3,5 tone

Număr anunț
DA21099271
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
COMPANIA PENTRU SERVICII PUBLICE MEHEDINTI SA (CUI 16914861)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
30.08.2018 09:58
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.