Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit ciocane tocatoare ORSI
- Număr anunț
- DA21096465
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
- Furnizor / câștigător
- AGROTEAM TRADING SRL (CUI RO24452950)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.866,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.866,72 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 15:26
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.866,72 RON
din 2.866,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro