Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,8% sub estimat
PIESE LAPAROSCOPIE , REPARATIE IN REGIM DE SCHIMB
- Număr anunț
- DA21095574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.521 RON
- Valoare atribuită
- 15.030,20 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 14:35
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.030,20 RON
din 18.521 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 3.490,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.