Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)

Număr anunț
DA21093585
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRINDU (CUI 33559794)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,56 RON
Valoare atribuită
707,56 RON
Data publicării
29.08.2018 12:48
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,56 RON

din 707,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.