Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare trotuare din beton in localitatea Paleu

Număr anunț
DA21091112
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
BOGDRUM SRL (CUI RO29216453)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.990 RON
Valoare atribuită
41.990 RON
Data publicării
29.08.2018 10:39
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.990 RON

din 41.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.