Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOUNEALTA HUSQVARNA 535 RX

Număr anunț
DA21074566
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,96 RON
Valoare atribuită
2.015,96 RON
Data publicării
27.08.2018 12:36
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,96 RON

din 2.015,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.