Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A3 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA PRET PROMO!!!!!!

Număr anunț
DA35227138
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.640 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640 RON