Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat galben, negru, gri, alb, bleu, roz
- Număr anunț
- DA21102360
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.6 VULCAN (CUI 29030050)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,75 RON
- Valoare atribuită
- 124,75 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 12:27
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,75 RON
din 124,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro