Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reumplere tonere
- Număr anunț
- DA21101131
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ”DIMITRIE GUSTI” (CUI 4382671)
- Furnizor / câștigător
- NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 812,63 RON
- Valoare atribuită
- 812,63 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 11:29
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
812,63 RON
din 812,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro