Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet papetarie

Număr anunț
DA21099551
Autoritate contractantă
COMUNA COCIUBA MARE (CUI 4856058)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.408,18 RON
Valoare atribuită
3.408,18 RON
Data publicării
30.08.2018 10:12
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.408,18 RON

din 3.408,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.