Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achzitie minge handbal pentru sportivi sectiei de Handbal

Număr anunț
DA21098223
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV UNIREA SANNICOLAU MARE (CUI 27874924)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451900-3 · Mingi de handbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.395,05 RON
Valoare atribuită
2.395,05 RON
Data publicării
30.08.2018 08:58
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 17:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.395,05 RON

din 2.395,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.