Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eprubete plastic 5 ml, 12 x 75 mm
- Număr anunț
- DA21097758
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 08:22
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro