Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila TRODAT 4912 CONFORM CU ORIGINALUL

Număr anunț
DA21097661
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,50 RON
Valoare atribuită
48,50 RON
Data publicării
30.08.2018 08:08
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,50 RON

din 48,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.