Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse papetarie : diplome A4 buc 95 x 1.60 DVD-8,5 GB buc 25 x 2.10 marker CD buc ... mai d
- Număr anunț
- DA21095847
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,38 RON
- Valoare atribuită
- 445,38 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 14:49
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
445,38 RON
din 445,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro