Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet produse conform anuntului nr ADV1021105

Număr anunț
DA20754944
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
44192100-3 · Spuma de PVC (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.297,35 RON
Valoare finală
1.297,35 RON
Data publicării
02.07.2018 14:24
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.