Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE MONTAT GRESIE CASA SCARII

Număr anunț
DA21093125
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI (CUI 29094070)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,69 RON
Valoare atribuită
3.327,69 RON
Data publicării
29.08.2018 12:22
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,69 RON

din 3.327,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.