Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARGHIE FRANA COD 64226-3501136

Număr anunț
DA21091056
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI RO27709862)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.553 RON
Valoare atribuită
29.553 RON
Data publicării
29.08.2018 10:37
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.553 RON

din 29.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.