Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CULEGERE - DICTIONAR (BILINGV) - ''PLANTE DE LEAC SI DE ALEAN'' -PROIECT AFCN
- Număr anunț
- DA21087635
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.575 RON
- Valoare finală
- 18.575 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 15:47
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.