Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diplome NUMAR DE REFERINTA: 116 PRET DE CATALOG: 1,35 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: b

Număr anunț
DA21084440
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA (CUI 18252353)
Furnizor / câștigător
MAGIC ADVERTISING SRL (CUI RO15883228)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
28.08.2018 12:54
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.