Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA ANTIINSECTE

Număr anunț
DA21082080
Autoritate contractantă
G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,56 RON
Valoare atribuită
470,56 RON
Data publicării
28.08.2018 11:10
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,56 RON

din 470,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.