Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dulap

Număr anunț
DA21081417
Autoritate contractantă
COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
Furnizor / câștigător
BINCOM GRAND SRL (CUI 24579989)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare finală
3.361,34 RON
Data publicării
28.08.2018 10:42
Data finalizării
30.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.