Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar plic, din carton duplex alb 230 gr/mp B4U
- Număr anunț
- DA20899556
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 12:54
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50 RON
din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro