Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor 5 cai 5 m cu protectie suprasarcina, supratensiun, 3xg1.5mmp, Well, EXTS-5S5M-PROT/03-WL
- Număr anunț
- DA21100002
- Autoritate contractantă
- Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:32
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro