Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGISTRU DE EVIDENTA ANALITICA A BUNURILOR CULTURALE A3 100F CARTONAT
- Număr anunț
- DA20885800
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
- Furnizor / câștigător
- VIASOFT TOTAL SRL (CUI RO17594501)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,92 RON
- Valoare atribuită
- 352,92 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 08:48
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,92 RON
din 352,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro