Ofertă acceptată Cumpărare directă

FITINGURI BRANSAMENTE APA

Număr anunț
DA21093245
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
43132400-1 · Echipament pentru conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.241,30 RON
Valoare atribuită
4.241,30 RON
Data publicării
29.08.2018 12:29
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.241,30 RON

din 4.241,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.