Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Roll-up 0,85m x 2 m inclusiv DTP, Afis A2

Număr anunț
DA20906014
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
CBS CUSTOM BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO30331952)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,20 RON
Valoare atribuită
839,20 RON
Data publicării
25.07.2018 10:50
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,20 RON

din 839,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.