Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie lucrari inlocuire sistem pH/Rh cu accesorii aferente

Număr anunț
DA20901718
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
ADICONST INSTAL SRL (CUI RO18337867)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.969,88 RON
Valoare atribuită
7.969,88 RON
Data publicării
24.07.2018 14:44
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.969,88 RON

din 7.969,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.