Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfecție, dezinsecție și deratizare SPAS Sebeș

Număr anunț
DA21102170
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.531,56 RON
Valoare atribuită
2.531,56 RON
Data publicării
30.08.2018 12:18
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.531,56 RON

din 2.531,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.