Ofertă acceptată Cumpărare directă

39300000-5 Diverse echipamente -Trimmer KW-TRIO ROTTARY 3026 A0+

Număr anunț
DA21098871
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare atribuită
1.170 RON
Data publicării
30.08.2018 09:36
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170 RON

din 1.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.