Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii gard gradinita sat Albesti Paleologu, judet Prahova

Număr anunț
DA21097645
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Furnizor / câștigător
LARITEX CELIA SRL (CUI 37804632)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.521,64 RON
Valoare atribuită
18.521,64 RON
Data publicării
30.08.2018 08:05
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.521,64 RON

din 18.521,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.