Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
DA20909143
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
GEOMAR TRADE S.R.L. (CUI RO12148990)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.167,89 RON
Valoare atribuită
2.167,89 RON
Data publicării
25.07.2018 13:37
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.167,89 RON

din 2.167,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.