Ofertă acceptată Cumpărare directă

MP3 Player Transcend MP350, 8GB + Incarcator Priza Samsung EP-TA20EBE-3

Număr anunț
DA21095790
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974,70 RON
Valoare atribuită
1.974,70 RON
Data publicării
29.08.2018 14:47
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,70 RON

din 1.974,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.