Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare

Număr anunț
DA20905823
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS (CUI 17337834)
Furnizor / câștigător
ARHISELECT SRL (CUI 29882850)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.709 RON
Valoare atribuită
8.709 RON
Data publicării
25.07.2018 10:40
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.709 RON

din 8.709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.