Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii si renovare Liceul Tehnologic Vasile Netea Deda

Număr anunț
DA20902547
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE NETEA (CUI 4577770)
Furnizor / câștigător
BRIGADIERUL S.R.L. (CUI 17060392)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.567,85 RON
Valoare atribuită
62.567,85 RON
Data publicării
24.07.2018 15:30
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.567,85 RON

din 62.567,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.