Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAND TV PODEA BLACKMOUNT 30"-63" RULANT T15A STDLCD-BM-T15A

Număr anunț
DA20901449
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Calarasi (CUI 13604637)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
24.07.2018 14:28
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.