Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare si modernizare Gradinita cu program normal nr.2, Spantov judetul Calarasi

Număr anunț
DA21037941
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
EVALENIA PREST SRL (CUI 37649636)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293.639,12 RON
Valoare finală
293.639,12 RON
Data publicării
21.08.2018 09:31
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.