Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etica, integritate, transparenta si deontologie profesionala

Număr anunț
DA20881575
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Arad (CUI 17449471)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,45 RON
Valoare finală
613,45 RON
Data publicării
20.07.2018 11:14
Termen limită
27.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.