Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cartuse de toner
- Număr anunț
- DA21097621
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR BALASI JOZSEF CURTUISENI (CUI 23998938)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306 RON
- Valoare atribuită
- 306 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 08:01
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306 RON
din 306 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro