Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WT8500 WASTE TONER KYOCERA TASKALFA 2552CI
- Număr anunț
- DA20908225
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435 RON
- Valoare atribuită
- 435 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 12:46
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435 RON
din 435 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro