Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNITATE IMAGINE LEXMARK MX410 CILINDRU DRUM LEXMARK MX310DN MX 511 ms510 50F0Z00 OEM 60000PG 500Z

Număr anunț
DA20907496
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,60 RON
Valoare atribuită
295,60 RON
Data publicării
25.07.2018 12:07
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,60 RON

din 295,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.