Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare cartuse toner

Număr anunț
DA20903229
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,05 RON
Valoare atribuită
886,05 RON
Data publicării
24.07.2018 17:12
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,05 RON

din 886,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.