Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 23" TFT DELL U2311H Black&Silver

Număr anunț
DA21093243
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
Furnizor / câștigător
C.I.T. GRUP SRL (CUI RO14965516)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940 RON
Valoare atribuită
940 RON
Data publicării
29.08.2018 12:29
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940 RON

din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.