Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
REPARATII CURENTE LA CLADIRI
- Număr anunț
- DA21090006
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
- Furnizor / câștigător
- TERMO MOB CONSTR SRL (CUI 22738670)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.507,44 RON
- Valoare atribuită
- 55.937 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 09:46
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.937 RON
din 56.507,44 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 570,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.