Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT BUNDLE COMPUTER SPARE PARTS

Număr anunț
DA20902499
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30212000-8 · Hardware pentru minicomputere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,16 RON
Valoare atribuită
2.857,16 RON
Data publicării
24.07.2018 15:27
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,16 RON

din 2.857,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.