Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitati centrale cu tastatura, mouse si monitor

Număr anunț
DA20901359
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.880 RON
Valoare atribuită
6.880 RON
Data publicării
24.07.2018 14:23
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.880 RON

din 6.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.