Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED Samsung 50MU6102

Număr anunț
DA20900699
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.868 RON
Valoare atribuită
3.868 RON
Data publicării
24.07.2018 13:50
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.868 RON

din 3.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.