Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balanta analitica

Număr anunț
DA21094849
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
BENTLEY INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO33862940)
Cod CPV
38311100-9 · Balante analitice electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
29.08.2018 13:57
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.